معرفی خودروبر قم

taj

معرفی خودروبر قم

خودروبر قم

خودروبر سیار، وسلیه ای است که با آن انواع خودروهای آسیب دیده در مناطق مختلف مانند اتوبان، جاده ها و غیره جابه جا کرد..
خودروبر قم، شرکتی است که با خودروبرهای خود که دارای تجهیزات پیشرفته حمل و نقل است با سطح ایمنی و اطمینانی که به مشتریان خود میدهد با کمترین هزینه خدمات جابه جایی خودرو را انجام میدهد.
نکته ویژه استفاده از خودروبر سرعت بالا در انتقال خودرو بدون وارد شدن خسارت به اتومبیل مشتری است.

 

حمل خودرو با خودروبر قم

حمل خودرو با خودروبر در قم، مصارف گوناگونی دارد، مثلا تحویل خودروهای صفر و خارجی از شرکت، انتقال خودرو و جابه جایی خودروهای خراب شده و از کار افتاده در جاده و خودروهایی که قادر به حرکت نیستند، انجام پذیر است.

 

شماره تماس خودروبر قم


09191717174 | 09127467230

 

خودروبر ارزان در قم

کفی های خودرو بر ها مکانیزه ایمنی و کیفیت بالاتری نسبت به یدک کش های معمولی دارند که با استفاده از تجهیزات صاحبان خودرو های صفر و لوکس با اطمینان خاطر،خودروهای خراب شده خود را که نیاز به حمل و جابه جایی دارند به تعمیرگاه برسانند و نیازی به نگرانی برای وارد کردن آسیب احتمالی ندارند.خودروبر ارزان قم این ضمانت را به شما میدهد که با قیمت مناسب خدمات جابه جایی خودرو را داشته باشید.

 

 

تماس فوری

 

 

تماس فوری

 

 

اعزام خودرو بر سیار در قم

خودروبر قم به صورت شبانه روزی خدمات امداد رسانی در جاده را در استان قم و حومه بر عهده دارد.این مرکز خدماتی از قبیل تعویض و تعمیر قطعه، حمل خودروهای تصادفی، خودروبر ماشین های صفر،و غیره را انجام میدهد
اعزام خودرو بر سیار در قم، امداد رسانی در تمام نقاط استان قم و جاده های نزدیک انجام خواهد شد.با توجه به شناخت تعمیرگاه های استان، خودروهای که در محل قادر به تعمیر نیستند را به بهترین و نزدیکترین تعمیرگاه انتقال میدهد.

 

خودروبر کفی سیار | خودروبر قم

 

هدف خودرو بر قم

کسب اعتماد، رضایت و آرامش مشتریان هدف اصلی ما است و برای دستیابی به این هدف با تمام توان و امکانات آماده ارائه خدمات می‌باشیم. چرا که معتقدیم رضایت شما ارزش وجودی ما محسوب می‌شود. ما تمام تلاش خود را می‌نماییم تا با با خاطری آسوده در جاده های زیبای استان قم و جاده های حومه برانید و همواره با خاطری خوش از سفر خود یاد کنید.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
menusearch
khodrobarqom.ir